Жіночий одяг весняно-літнього сезону

Навіть якщо археологи не підтвердять, ми все одно впевнені: вже в кам’яному столітті були відмінності між жіночим та чоловічим одягом. Хоч і починалося все зі шкур — в ті часи не було великої різноманітності у виборі матеріалу і фактури — жінки з самого початку знали, як, для чого і головне — чим їм виділятися. Їм з першого погляду були зрозумілі відмінності між грубою і непоказною шкурою бурого ведмедя і яскравою шкурою леопарда або шикарним лисячим хутром.

Так і сьогодні: жіночий одяг на весну-літо провокує, запалює і викликає бажання володіти, нікого не залишаючи байдужими — ні чоловіків, ні жінок. Дивлячись на достаток форм, фасонів і стилів жіночого одягу сезону весна-літо, складно повірити, що до недавнього часу жіночий одяг мала безліч обмежень. Це звучить дивно, але аж до XIX століття жіноче плаття значно обмежувало можливість жінки рухатися невимушено і відчувати себе в одязі комфортно. Наприклад, дамські сукні XVIII століття не дозволяли до кінця опустити руки вниз. Причому таке обмеження свободи рухів в ті часи сприймалося як норма. Сьогодні, на щастя, ми можемо бачити такі сукні тільки на картинках, в музеях, та в театрі.

Бажаєте покращити свої навички в косметології. Тоді ПШ "Майстер-клас" саме для вас. Завітайте за посиланням вище.

Тільки до кінця XIX століття у виготовленні жіночого одягу почали відбуватися реформи і все завдяки технічному прогресу: такий одяг дозволяла кататися на велосипеді. Всього якихось 90 років тому найбільший реформатор жіночого одягу та жіночого мислення Коко Шанель доводила консервативно налаштованим чоловікам-кутюр’є необхідність робити вільні пройми. На що метри дивувалися: невже жінці так необхідно піднімати руки ?!

Сучасній жінці не доводиться носити одяг, який заважає, ці смутні часи, на щастя, пішли в минуле. Практичність і комфорт нарівні зі стилем і вишуканістю є сьогодні одними з обов’язкових якостей жіночого одягу сезону весна-літо. Легкі летять спідниці і сукні, строгі, але дуже зручні костюми, всіляка спортивний одяг, яскраві майки, футболки, куртки, комфортні джинси — дизайнери, спасибі вам!

Размещено в Блог, Гогет.