Косметичні маски для обличчя з ламінарії

Самим заповітним бажанням жінок є досягнення ідеального стану шкіри обличчя. Але для досягнення прекрасного виду особи зовсім не обов’язково піддаватися спокусі привабливим пропозиціям рекламних компаній дорогої косметики.

Адже є прекрасна альтернатива всьому цьому. Це маска для обличчя з ламінарії. Її застосування додасть особі очікуваного результату, і склад цієї маски з натуральних продуктів, на відміну від масок, куплених в аптеках або магазинах.

Терміново знадобилися гроші? Не питання: ось вам гроші на картку онлайн в мережі. Завітайте на сайт.

Застосування масок з ламінарії вважають найкориснішими. І вже багато років ці маски користуються популярність у багатьох країнах світу. Ламінарія багата на поживні речовини, завдяки яким шкіра стає приємною на дотик і найголовніше здоровою. Хто ще не пробував цю маску в дії, вивчивши рецепт її приготування обов’язково спробуйте.

Спосіб приготування простий: потрібно всього 1-2 ложки сухої ламінарії, залити теплою водою і дати їй настоятися 1-1,5 години. Коли ламінарія розбухне потрібно вичавити її і готову кашку використовувати для маски. Маску з ламінарія наносити на обличчя потрібно не частіше ніж 1 раз в тиждень на 15 хвилин, і потім змити її водою.

При нанесенні цієї маски на обличчя потрібно бути обережним, тому що її консистенція дуже слизька. І для того щоб не виникали зайві проблеми, маску потрібно наносити в лежачому положенні або вдатися до сторонньої допомоги.

Ще дуже популярні маски для обличчя з ламінарією і маслом обліпихи, які підходять для сухої шкіри обличчя. Для цієї маски потрібно взяти вже приготовлену ламінарію і додати туди трохи обліпихової олії. Регулярне застосування цієї маски зробить ваше обличчя ніжним.

Людям, у яких жирна шкіра обличчя можна використовувати маску з ламінарією для жирної шкіри. Її приготування досить швидке і легке. Для того щоб її приготувати беремо вже підготовлену ламінарію додаємо трошки лимонного соку, і потім наносимо на обличчя як звичайні маски.

Размещено в Гогет, Здоровье.